Casa > Contacti amb nosaltres
Tel: + 86-29-86105123
Enviar per fax: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adreça: Rm 10802, bloc B, edifici Kairui, zona de desenvolupament econòmic XI, Xina.
Gerent

Director: Eva Hui

Correu electrònic:Eva@rejeegroup.com

Executiva de comptes

Executiu: Natalie vendes

Correu electrònic: Natalie@rejeegroup.com

Representant de vendes

Representant de vendes: Eric

Correu electrònic:Eric@rejeegroup.com


Representant: Vincent vendes

Correu electrònic:Vincent@rejeegroup.com


Vendes Merchandiser

Vendes Merchandiser: Emma

Correu electrònic:Emma@rejeegroup.com

Vendes Merchandiser: Thomas

Correu electrònic:Thomas@rejeegroup.com

Servei post-venda

Servei de post-venda: Jason

Correu electrònic:Jason@rejeegroup.com


Servei de post-venda: Kevin

Correu electrònic:Kevin@rejeegroup.com


Personal tècnic

Personal tècnic: Alan

Correu electrònic:Technical@rejeegroup.com


Tresorer

Tresorer: Julia

Correu electrònic:Julia@rejeegroup.com




Productes